Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Repotec

Repotec

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Repotec Gigabit PoE Splitter 5/9/12/18V, kompatib. 802.3at/af
909 Kč
Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, bez ventilátoru, 19", kovProvedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:24.
2 753 Kč
Repotec MiniGBIC SFP modul 1000Base-LX,10km (SM, LC)Technologie SFP Modulu:1000 Mbps; Rozhraní modulu:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode.
752 Kč
Repotec Multimode konvertor 10/100BaseTX-100BaseFX (ST)Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode.
1 222 Kč
Repotec PCI karta, 1000Base-T, 32bit, low profile, RealtekTyp rozhraní LAN karty:PCI; Přenosová technologie LAN:Ethernet 10/100/1000.
283 Kč
Repotec PCI karta, 1000Base-T, 32bit, RealtekTyp rozhraní LAN karty:PCI; Přenosová technologie LAN:Ethernet 10/100/1000.
256 Kč
Repotec Print Server (10/100Mbps,1x USB, 1xTP)Rozhraní:USB.
1 170 Kč
Repotec Print Server(10/100Mbps,1xparallel,1xRJ45 10/100)Rozhraní:Paralelní.
978 Kč
Repotec průmyslový switch 5x10/100, DIN, IP30, -10 až +60°C, kov, černýProvedení:Desktop; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:5.
2 199 Kč
Repotec Single Gigabit PoE+ Injector, max. 30W
857 Kč
Repotec Smart Konvertor 10/100/1000BASE-TX/miniGBIC SFP (neosazený)Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru.
1 362 Kč
Akce
Repotec Smart Konvertor 1000BASE-T/miniGBIC (neosazený)Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru.
1 118 Kč