Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. SFP Moduly
  5. SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP ProCurve kompatibilní = ekvivalent J9151A)
doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchSFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP ProCurve kompatibilní = ekvivalent J9151A)

SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP ProCurve kompatibilní = ekvivalent J9151A)


Kód produktu1018349
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
4058 Kč
Vaše cena bez DPH
2651.24 Kč
Vaše cena včetně DPH
3 208 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Popis
Parametry
Hlídací pes

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně.
Vlnová délka 1310 nm. HP kompatibilní se sériemi přepínačů HP ProCurve. Multirate Fiber channel.

Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro singlemode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP+

Konektor: LC duplex

Vlnová délka: 1310 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 20 km

Přenosová marže: 11 dB

Citlivost: -14 dBm

Přenosová rychlost: 1 Gb/s

.
Typ vlákna: Singlemode
Technologie SFP Modulu: 10 Gbps
Rozhraní modulu: SFP+
Aktuální cena produktu je3208Kč  s dph
Váš e-mail