Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Cisco

Cisco

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Cisco 891F-K9 ISDN/Mdm routerTyp zařízení:Router; Zabezpečení:Základní/Firewall, VPN; Počet portů:1xWAN, 1-8x LAN.
17 165 Kč
Cisco Aironet 1702i Controller-based - Bezdrátový access point - 802.11a/b/g/n/ac - Duální pásmoTyp Wi-fi aktivního prvku:Acces Pointy, Bridge; Podporované režimy:AP, Bridge; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11a, 802.11ac.
11 697 Kč
Cisco Aironet 2702i Controller-basedBezdrátový access point - 802.11 a/b/g/n/ac - Dual Band.
16 299 Kč
Cisco Catalyst 2960X-24TS-L, switch, managed 24x10/100/1000 + 4x SFPCisco Catalyst 2960X-24TS-L - Přepínač - řízený - 24 x 10/100/1000 + 4 x gigabitů SFP - desktop, Lze montovat do rozvaděče.
29 085 Kč
Cisco Catalyst C2960X-48LPS-L, switch, managed 24x10/100/1000 (PoE+) + 4x SFP 1GbitProvedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Management:SNMP/RMON; Maximální počet portů:48; Vlastnosti switche:Fuknce POE po portech, Rozšiřitelnost.
55 738 Kč
Cisco Catalyst WS-C2960+24TC-S, switch, managed 24x10/100 + 2x SFP/GEProvedení:Rack mounted 19"; Technologie:Fast Ethernet + Gigabit uplink; Management:SNMP/RMON; Maximální počet portů:24.
13 972 Kč
Cisco MGBSX1, gigabit ethernet SX Mini-GBIC SFP transceiver, 550mTyp příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.
2 810 Kč
Akce
Cisco RV130W Wireless-N Multifunction VPN firewall router<p><span style="font-size: x-large;">Cisco RV130W - Bezdrátový router, switch, 4 porty, GigE, 802.11b/g/n</span></p> <p>Připojení malé firmy k okolnímu světu je stejně důležité jako vzájemné propojení interních síťových zařízení. Se směrovači Cisco Small Business můžete informace vyměňovat bezpečně.<br> Všechny routery Cisco Small Business jsou dodávány s několika možnostmi připojení, které umožňují maximální rozšíření sítě. Bez ohledu na to,zda tyto směrovače použijete ke zvýšení počtu fyzických portů nebo k bezdrátovému připojení,jejich konstrukce vám umožní vyspělé sdílení připojení.</p> <p><strong>Technické specifikace:</strong></p> <table border="1" cellpadding="5"> <tbody> <tr> <td><strong>Popis zařízení</strong></td> <td>Cisco Small Business RV130W - bezdrátový router - 802.11b/g/n - desktop</td> </tr> <tr> <td><strong>Typ zařízení</strong></td> <td>Bezdrátový router - 4portový switch (integrovaný)</td> </tr> <tr> <td><strong>Provedení skříně</strong></td> <td>Desktop</td> </tr> <tr> <td><strong>Protokol datového spojení</strong></td> <td>Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n</td> </tr> <tr> <td><strong>Frekvenční pásmo</strong></td> <td>2.4 GHz</td> </tr> <tr> <td><strong>Výkon</strong></td> <td>Propustnost NAT: 800 Mb/s<br> VPN propustnost (IPSec): 50 Mb/s</td> </tr> <tr> <td><strong>Kapacita</strong></td> <td>Současné relace: 1200<br> Tunely IPSec VPN: 10 VPN tunely: 10</td> </tr> <tr> <td><strong>Síťový / přenosový protokol</strong></td> <td>PPTP, L2TP, IPSec, ICMP/IP, PPPoE, DHCP, Bonjour, DDNS</td> </tr> <tr> <td><strong>Protokol vzdáleného přístupu</strong></td> <td>SNMP 1, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, HTTPS</td> </tr> <tr> <td><strong>Charekteristiky</strong></td> <td>Přepínání,podpora NAT, podpora VPN, podpora PAT,podpora VLAN, Stateful Packet Inspection (SPI), filtrování obsahu, IPv6 podpora, průchod VPN, URL filtrování, inovovatelný firmware, podpora SNTP, podpora pro Wi-Fi Multimedia (WMM), Quality of Service (QoS), DHCP server, Podpora multiple SSID, DNS proxy, přesměrování portu, tlačítko pro resetování, Podpora IPv4, Ring Rapid Spanning Tree Protocol (RRSTP)</td> </tr> <tr> <td><strong>Vyhovuje standardům</strong></td> <td>IEEE 802.11n, 802.11g, 802.11b, 802.3, 802.3u, 802.1D, 802.1p, 802.1w (Rapid Spanning Tree) 802.1X (security authentication), 802.1Q (VLAN), 802.11i (Wi-Fi Protected Access [WPA2] security), 802.11e (wireless QoS), IPv4 (RFC 791), IPv6 (RFC 2460), Routing Information Protocol (RIP) v1 (RFC 1058), RIP v2 (RFC 1723)</td> </tr> <tr> <td><strong>Napájení</strong></td> <td>DC 12V 1A</td> </tr> <tr> <td><strong>Rozměry (Š x H x V)</strong></td> <td>15 x 15 x 3 cm</td> </tr> <tr> <td><strong>Váha</strong></td> <td>279 gramů</td> </tr> <tr> <td><strong>Rozhraní</strong></td> <td>LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 <br> WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45<br> USB: 1x USB pro 3G/4G modem </td> </tr> <tr> <td><strong>Anténa</strong></td> <td>externí odpojitelná<br> 2x všesměrová anténa 2 dBi </td> </tr> </tbody> </table> <p>Užitečné odkazy:</p> <ul> <li><a href="http://www.cisco.com">Kompletní informace o společnosti Cisco</a></li> <li><a href="http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/routers/rv180w-wireless-n-multifunction-vpn-router/c78-697399_data_sheet.html">Datasheet</a></li> </ul> <br> <img src="http://www.cisco.com/web/fw/i/logo-open-graph.gif">.
4 373 Kč
Akce
Cisco RV130W Wireless-N Multifunction VPN firewall routerTyp Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi routery; Podporované režimy:Klient, AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n.
4 137 Kč
Akce
Cisco RV215W Wireless-N Multifunction VPN firewall routerTyp Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi routery; Komunikační pásmo:2,4 GHz; Podporované režimy:AP; Podporované standardy:802.11b/g/n; Podporované režimy:Klient.
2 264 Kč
Cisco SFP-10G-LRM=Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Singlemode.
13 108 Kč
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1mCisco SFP+ Copper Twinax Cable 1m, Cisco.
2 063 Kč