Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Servery a zálohování
  4. Síťové karty pro servery

Síťové karty pro servery

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Dell Broadcom 57412 Dual Port 10Gb SFP+ PCIe Adapter Full Height Customer InstallPočet kanálů:2; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
13 212 Kč
DELL Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter Low ProfileCusKitPočet kanálů:2; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
13 646 Kč
Dell Intel X710 Dual Port 10Gb Direct Aattach SFP+ Converged Network Adapter CuskitPočet kanálů:2; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
13 692 Kč
DELL Kit: karta sieťového rozhrania 5720 DP 1Gb – súpravaPočet kanálů:2; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
2 828 Kč
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 1x1Gbit Cu Intel I250-T1 - pro FUJITSU PRIMERGYPočet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
1 406 Kč
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2 - pro FUJITSU PRIMERGYFUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2 - X2540 RX300 a další.
3 320 Kč
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4 - pro FUJITSU PRIMERGYFUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4.
6 284 Kč
FUJITSU Ethernet Gigabit PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-TPočet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
10 973 Kč
FUJITSU Ethernet Intel 2x1Gb Ethernet Adapter I350-T2Počet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
4 811 Kč
FUJITSU Ethernet PLAN EP X710-DA2 2x10Gb SFP+ Intel® Ethernet Server Adapter X710-DA2Počet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
9 757 Kč
FUJITSU SFP+ active Twinax Cable Brocade 5mPočet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
7 964 Kč
FUJITSU SFP+ Module Single Mode Fiber 10GbE LCPočet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
16 133 Kč