Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  LYNX CS

LYNX CS

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černýOsazený 19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý</br> Pozlacení: 30µm</br> Svorkovnice: duální (blok110/krone).
932 Kč
Adaptér rozdvojka RJ45, 1x8p8c/2x8p4c, PC-PCAdaptér rozdvojka RJ45, 1x8p8c/2x8p4c, PC-PC</br> Slouží pro připojení 2 PC po jednom kabelu UTP/FTP. Umístění v racku a následně do patřičné zásuvky..
139 Kč
Adaptér rozdvojka RJ45, 1x8p8c/2x8p4c, PC-TELAdaptér rozdvojka RJ45, 1x8p8c/2x8p4c, PC-TEL</br> Slouží pro připojení 1 PC a 1 TEL po jednom kabelu UTP/FTP. Umístění v racku a následně do patřičné zásuvky..
137 Kč
Adaptér rozdvojka RJ45, 1x8p8c/2x8p4c, TEL-TELAdaptér rozdvojka RJ45, 1x8p8c/2x8p4c, TEL-TEL</br> Slouží pro připojení 2 telefonů po jednom kabelu UTP/FTP. Umístění v racku a následně do patřičné zásuvky..
137 Kč
Novinka
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenBalení 280 ks.
205 Kč
Boxer - narážeč s nožem pro blok 110, kulatý, oranžovýTyp komponenty:Nářadí.
379 Kč
Boxer - narážeč s nožem pro blok 110, žluto-oranžovýTyp komponenty:Nářadí.
385 Kč
Novinka
Čistící pero pro ferule optických konektorů - LCVíce jak 800 použití..
1 335 Kč
Novinka
Čistící pero pro ferule optických konektorů - SC/STVíce jak 800 použití..
1 335 Kč
Novinka
Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorůBalení: 25 ks.
183 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
396 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
495 Kč