Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  LYNX CS

LYNX CS

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Skladem
19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černýOsazený 19" Patch panel LYNX 24port, UTP, Cat5E, 30µm, duální svorkovnice, černý</br> Pozlacení: 30µm</br> Svorkovnice: duální (blok110/krone).
932 Kč
NovinkaSkladem
Čistící tyčinky pro čištění ferulí optických konektorůBalení: 25 ks.
187 Kč
Skladem
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
263 Kč
Novinka
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
211 Kč
Skladem
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
63 Kč
Skladem
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
257 Kč
Skladem
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
73 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
396 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
495 Kč
Skladem
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
248 Kč
NovinkaSkladem
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
675 Kč
Skladem
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
269 Kč