Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Konvertory
  4. D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km
doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchD-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km


Kód produktu176139
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
5065 Kč
Vaše cena bez DPH
3527.27 Kč
Vaše cena včetně DPH
4 268 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Popis
Parametry
Hlídací pes
DMC-515SC: Konvertor Fast Ethernet - 10/100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napájecího adaptéru - konvertuje z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC_Duplex) Singlemode (a naopak)

- vzdálenost až 15 km
.
Technologie konvertoru: Fast Ethernet 10/100Mbps
Aktuální cena produktu je4268Kč  s dph
Váš e-mail