Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
Upřesnit výběr
Výrobce
Typ příslušenství
Cenové rozpětí
Cenový limitPouze skladem
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Skladem
AP-AC-12V30B 12V 30W Power AdapterTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
818 Kč
Skladem
AP-AC-12V30B 12V 30W Power Adapter JX990A RENEWTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
700 Kč
Novinka
Aruba 100G QSFP28-QSFP28 Reman DAC Cable JL307AR RENEWTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
6 492 Kč
Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
4 604 Kč
Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF TransceiverTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
121 488 Kč
Novinka
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF TransceiverTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
16 567 Kč
Novinka
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF TransceiverTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
26 836 Kč
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver J9151D RENEWTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
14 254 Kč
Novinka
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver RENEW J9151ETyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
16 449 Kč
Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
14 042 Kč
Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m MMF XCVR RENEW J9152DRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
5 521 Kč
Skladem
Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVRTyp příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.
8 477 Kč