Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Stránka134...22
Skladem
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenBalení 280 ks.
213 Kč
DROP1000 kabel Solarix, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOHSXKO-DROP-12-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 09/125. Balení cívka 500m..
9 685 Kč
DROP1000 kabel Solarix, 16vl 9/125, 3,9mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-16-OS-LSOHSXKO-DROP-16-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 16 vláken SM 9/125. Balení cívka 500m.
12 023 Kč
DROP1000 kabel Solarix, 24vl 9/125, 4,0mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-24-OS-LSOHSXKO-DROP-24-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 24 vláken SM 9/125..
15 763 Kč
DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOHSXKO-DROP-2-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 2 vlákna SM 9/125. Balení 500m..
4 522 Kč
Skladem
DROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-4-OS-LSOHSXKO-DROP-4-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125. Balení 500m..
5 480 Kč
DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOHSXKO-DROP-8-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125. Balení 500m.
7 681 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
277 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
207 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
306 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
250 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
211 Kč
Stránka134...22