Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Konvertory
  4. D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 km
doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchD-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 km

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 km


Kód produktu176144
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
11245 Kč
Vaše cena bez DPH
7828.93 Kč
Vaše cena včetně DPH
9 473 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Popis
Parametry
Hlídací pes
DMC-810SC: 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter - včetně napájecího zdroje This converter converts 1000BASE-T Gigabit twisted-pair signals to 1000BASE-LX Gigabit single-mode fiber signals. Maximum fiber cable distance is 10km. 1 RJ-45 port and 1 fiber port (SC type connector) are provided..
Technologie konvertoru: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Aktuální cena produktu je9473Kč  s dph
Váš e-mail