Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž
  5. Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, ST-ST, LS0H, 1m
doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, ST-ST, LS0H, 1m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, ST-ST, LS0H, 1m


Kód produktu10101477
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
290 Kč
Vaše cena bez DPH
198.35 Kč
Vaše cena včetně DPH
240 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Popis
Parametry
Hlídací pes

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, ST-ST, LS0H, 1m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: ST-ST
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 1 m
.
Typ vlákna: Singlemode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: ST
Aktuální cena produktu je240Kč  s dph
Váš e-mail