Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům
  4. HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver
doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchHPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver


Kód produktu173063
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
139390 Kč
Vaše cena bez DPH
79073.55 Kč
Vaše cena včetně DPH
95 679 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Popis
Parametry
Hlídací pes
HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LH transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 70 km on single-mode fiber.

Ports: 1 LC 1000Base-LH port(no IEEE standard exists for 1550 nm optics), Duplex: full only.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuální cena produktu je95679Kč  s dph
Váš e-mail