Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. SFP Moduly
  5. TP-Link TL-SM321A [Obousměrný SPF modul WDM]
doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchTP-Link TL-SM321A [Obousměrný SPF modul WDM]

TP-Link TL-SM321A [Obousměrný SPF modul WDM]


Kód produktu438287
Skladová dostupnost:Na dotaz
Běžná cena
692 Kč
Vaše cena bez DPH
443.80 Kč
Vaše cena včetně DPH
537 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Popis
Parametry
Hlídací pes
  • Obousměrný SPF modul WDM
  • Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů
TECHNICKÉ SPECIFIKACE.
Typ vlákna: Singlemode
Technologie SFP Modulu: 1000 Mbps
Rozhraní modulu: SFP/miniGBIC
Aktuální cena produktu je537Kč  s dph
Váš e-mail